перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Studencka wymiana międzynarodowa: Czerniowce, Iwano-Frankiwsk

W dniach 22-26.04.2024 gościliśmy, w ramach corocznej wymiany, studentki (wraz z opiekunkami) z dwóch partnerskich uczelni z Ukrainy.

W dniach 22-26.04.2024 gościliśmy, w ramach corocznej wymiany, studentki (wraz z opiekunkami) z dwóch partnerskich uczelni – Uniwersytetu Narodowego im. Jurija Fedkowycza w Czerniowcach oraz Przykarpackiego Uniwersytetu Narodowego im. Wasyla Stefanyka w Iwano-Frankiwsku.

Program pobytu obejmował spotkania z Dyrekcją i Pracownikami IFW, ze studentami filologii ukraińskiej oraz udział w zajęciach. Studentki miały także okazję zwiedzić Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, krakowski Kazimierz oraz inne ciekawe miejsca. Przewodnikami po Krakowie byli studenci filologii ukraińskiej.

Dziękujemy za spotkanie i czekamy na kolejne!

рекомендовано
Mit miasta. Nowoczesna literatura ukraińska